ALBISTEAK

Euskal Ligako kartelera (ekainak 6)/ Cartelera Liga Vasca (6 de junio)

Liga Vasca kartelera ekainak 6

Hauxe izango da Euskadiko federazioak antolatzen duen Euskal Liga txapelketako kartelera asteburu honetarako. 

 

Ohorezko maila
  • Alvarado-Cecilio (Zaramaga) vs Ugalde-Ugalde (Oiarpe). Ekainak 4,  Zaramagan 20:00. 4 de junio en Zaramaga (Gasteiz) a las 20:00
  • Agirreamalloa-Ibarloza (Markina) vs Azketa-A.Elizegi (Tartaloetxe). Ekainak 6, Markinan 11:15 (3). 6 de junio en Markina a las 11:15 el tercero
  • De la Fuente-Oskoz (Ultzama) vs Carregal-Barturen (Adiskide). Ekainak 3, Ultzama 20:00. 3 de junio en Ultzama a las 20:00
  • Uribe-Markaida (Txukun Lakua) vs Canabal-Aldave (Oberena). Ekainak 6, Ogeta 10:30 (3). 6 de junio Ogeta (Gasteiz) a las 11:15 el tercero
Nagusiak (lehen maila)

B Taldea

  • Urmeneta-Aranguren (Eple) vs J.Alberdi-Irazustabarrena (Intxurre). Ekainak 3, Errenteria 20:00. 3 de junio en Errenteria a las 20:00
  • Gurrea-Galarza (Larraun) vs A.Etxeberria-Lazkano (Lemoa). Ekainak 4, Larraun 17:30. 4 de junio en Larraun a las 17:30

A Taldea

  • Iriarte-Gonzalez (Amurrio) vs Loidi-Santxez (Mundarro). Ekainak 4, Amurrio 19:00. 4 de junio en Amurrio a las 19:00
  • Cortazar-Lopez (Danok Lagunak) vs Ojuel-Lizeaga (Hernani). Ekainak 6, Ortuella 12:00. 6 de junio en Ortuella a las 12:00
  • Elola-Ugartemendia (Tolosa) vs Etxegibel-Izurieta (Lagun Artea). Ekainak 4, Amezketa 19:15. 4 de junio en Amezketa a las 19:15
  • -Ramos (Txukun Lakua) vs Txoperena-Santamaria (Oberena). Ekainak 6, Ogeta 10:30 (2). 6 de junio en el Ogeta (Gasteiz) el segundo
22 urte azpikoak

A taldea

  • Diaz de Gereñu-Larrieta (Txukun Lakua) vs Baztarrika-Urdangarin (Ataun). Ekainak 6 Ogeta 10:30 (1). 6 de junio en el Ogeta (Gasteiz) 10:30 el primero
  • Eguren-A.Garmendia (Lapke) vs Orbegozo-Oliden (Añorga). Ekainak 4 Lazkao 18:45 (1). 4 de junio en Lazkao el primero

B taldea

  • Ugarte-Sueiro (Zaramaga) vs Etxaniz-Gartzia (Bergara). Ekainak 6 Zaramaga 10:00. 6 de junio en Zaramaga (Gasteiz) a las 10:00
  • Urigoitia-Emaldi (Joko Alai) vs Ariztegi-Ballarena (Txaruta). Ekainak 6 Zeanuri 17:00. 6 de junio en Zeanuri a las 17:00
Jubenilak

B taldea

  • Latorre-Eskuza (Olgetan) vs Olasagasti-Aranburu (Behar Zana). Ekainak 6 Orozko 17:00 (2). 6 de junio en Orozko a las 17:00
  • Irribarria-Ituarte (Lapke) vs Mikelarena-Murillo (Buruzgain). Ekainak 4 Lazkao 18:45 (2). 4 de junio en Lazkao 18:45 (1)

C taldea

  • Rekalde-Arbaiza (Olgetan) vs Perurena-Elola (Tolosa). Ekainak 6 Orozko 17:00 (1). 6 de junio en Orozko a las 17:00
  • Zubizarreta-Telleria (Lapke) vs Ibarra-Murillo (Oberena) Ekainak 6 Lazkao 10:00 (2). 6 de junio en Lazkao a las 10:00
Kadeteak

A taldea

  • Kareaga-Alvarez (Markina) vs Ruiz-Palacios (Txukun Lakua). Ekainak 6 Markina 11:15 (2). 6 de junio en Markina a las 11:15 el segundo
  • Murillo-Bullon (Lagun Onak) vs Otaegi-Anduaga (Ataun). Ekainak 6 Zornotza 17:00. 6 de juni en Zornotza a las 17:00
  • Labaka-Egiguren (Ilunpe) vs Apezetxea-Agesta (Erreka). Ekainak 6 Azpeitia 12:00. 6 de junio en Azpeitia a las 12:00

B taldea

  • Beitia-Calvo (Markina) vs Arauzo-Pikatza (Amurrio). Ekainak 6 Markina 11:15 (1). 6 de junio en Markina a las 11:15 el primero
  • Iglesias-Busket (Lezama) vs Odriozola-Ezama (Ilunpe). Ekainak 6 Lezama 17:00. 6 de junio en Lezama a las 17:00
  • Ibarluzea-Goiburu (Lapke) vs Salaberria-Garaño (Erreka). Ekainak 6 Lazkao 10:00 (1). 6 de junio en Lazkao a las 10:00

 

Sobre el autor

Ander Millan

Comentar...

Click aquí para escribir un comentario