Sailkatu gabea

Gipuzkoako txapelketako kartelera (lehen jardunaldia)



Ostiraletik igandera bitarte, Gipuzkoako txapelketaren lehen jardunaldia jokatuko da. Hauexek izango dira partidak Nagusi eta jubenilen mailan,

NAGUSIAK

Ohorezko Maila

A Taldea

20-09-18, Tolosa (Beotibar) 19:00 (4)

E.Labaka-Telletxea (Tolosa) vs U.Alberdi-Salegi (Ilunpe 1)

20-09-20 Aginaga (17:00)

Santxo-Urruzola (Pagazpe) vs Senar-Quina (Lapke)

 

B Taldea 

20-09-18 Alegi 18:30 (3)

J.Alberdi-Irazustabarrena (Intxurre) vs Apezetxea-Uzkudun (Ilunpe 2)

20-09-18 Zegama 19:30

Azketa-A.Elizegi (Tartaloetxe) vs Ojuel-Lizeaga (Hernani)

 

Lehen Maila

A taldea

20-09-18 Lazkao 18:00 (5)

Larrañaga-Erle (Lapke 2) vs Urkizu-I.Labaka (Hernani)

20-09-18 Azkoitia 19:00 (2)

Oteiza-J.Juaristi (Azkoitia) vs A.Altuna-Aizpuru (Zazpi Iturri) 

20-09-19 Tolosa 10:30 (4)

I.Egiguren-M.Etxeberria (Tolosa 1) vs I.Amiano-Sudupe (Tolosa 2)

20-09-19 Añorga 17:00 (4)

Orbegozo-Oliden (Añorga) vs Lertxundi-Aranalde (Orio)

 

B taldea

20-09-18 Oiartzun 18:45 (3)

Ugalde-Ugalde (Oiarpe) vs Ruiz de Larramendi-J.Etxeberria (Lapke 1)

20-09-18 Astigarraga 19:30 (2)

Loidi-Santxez (Mundarro) vs Murua-Balerdi (Soraluze)

20-09-19 Billabona 12:15 (1)

X.Urbieta-Artzai (Behar Zana 2) vs Lizaso-A.Esnaola (Behar Zana 1)

20-09-20 Errenteria 10:00 (2)

Urmeneta-Aranguren (Eple) vs Etxaniz-Gartzia (Bergara) 

 

Bigarren maila 

A taldea

20-09-18 Andoain 18:30 (3)

U.Artola-Mujika (Gazteleku 2) vs J.Eskudero-Usandizaga (Gazteleku 1)

20-09-19 Astigarraga 11:00

Mujika-Gurutzealde (Mundarro) vs Barandiaran-E.Etxeberria (Oiarpe)

20-09-20 Errenteria 10:00 (1)

A.Aranburu-Odriozola (Eple) vs Eguren-A.Garmendia (Lapke) 

 

B taldea

20-09-18 Alegi 18:30 (2)

I.Zubeldia-Aizpitarte (Intxurre) vs Goikoetxea-Ugartemendia (Tolosa)

20-09-18 Legazpi (19:00)

Ibarguren-Agirre (Legazpi) vs Aranbarri-A.Juaristi (Azkoitia)

20-09-19 Amezketa 16:00 (3)

Zabala-Beloki (Zazpi Iturri) vs Etxezarreta-Arrate (Zazpi Iturri 3)

20-09-19 Lasarte 16:15

Artetxe-Elola (Intza) vs Matxinandiarena-Galdos (Tartaloetxe) 

 

Hirugarren maila

A taldea

20-09-18 Aretxabaleta 19:00 (2)

?? (Aretxabaleta) vs Fernades-Zapirain (Eple 2)

20-09-19 Zumaia 11:00 

Iriondo-Etxabe (Zumaia) vs Ezenarro-Lopetegi (Tolosa 3)

20-09-20 Hernani 11:00 (2)

Salaberria-Ortiz de Urbina (Hernani 1) vs Perez-Tatiegi (Aloña Mendi) 

 

B taldea 

20-09-18 Lazkao 18:00 (4)

Otxoa-Uranga (Lapke 1) vs Oiarbide-Murua (Intxurre 2)

20-09-18 Oiartzun 18:45 (1)

Etxabe-Zalakain (Oiarpe 2) vs Bergara-Rezusta (Bergara 1)

 

C taldea

20-09-18 Oiartzun 18:45 (2)

M.Aranburu-Bergara (Oiarpe 1) vs Izeta-Olano (Lapke 3)

20-09-18 Eibar (19:15)

Narvaiza-Conde (Eibar 2) vs Altuna-Zabala (Intxurre 1)

20-09-18 Zumarraga (21:00)

Egiburu-Agirre (Beloki 2) vs Eizagirre-Olaskoaga (Gure Txeru)

 

D taldea

20-09-18 Tolosa 19:00 (3)

Garaiburu-K.Esnaola (Tolosa 1) vs Mendizabal-Goikoetxea (Ataun 1)

20-09-18 Bergara 19:30 (2)

M.Etxezarreta-Iñarra (Bergara 2) vs Osoro-De Paz (Izurun)

20-09-19 Donostia, Egia 10:00 (2)

De la Torre-Atxa (Alde Zaharra 2) vs Azkoitia-Iruretagoiena (Azkoitia 2)

 

E taldea

20-09-18 Azkoitia 19:00 (1)

Oteiza-Azkoitia (Azkoitia 1) vs Taberna-Mitxelena (Eple 1)

20-09-20 Hernani 11:00 (2)

Arizmendi-Altuna (Hernani 2) vs Zalakain-Goikoetxeaundia (Otsabio)

 

F taldea

20-09-18 Andoain 18:30 (4)

Setien-Uria (Gazteleku) vs Baztarrika-Loidi (Ataun 2)

20-09-18 Tolosa 19:00 (3)

Otaño-Elola (Tolosa 2) vs Viana-Izagirre (Beloki 1)

20-09-19 Donostia, Egia 10:00 (3)

Gabirondo-Huegun (Alde Zaharra) vs Zubizarreta-Agirresarobe (Eibar 1)

 

JUBENILAK 

Lehen maila

A taldea

20-09-18 Andoain 18:30 (2)

Arrillaga-Beloki (Gazteleku) vs Garitano-Loiti (Aloña Mendi)

20-09-19 Tolosa 10:30 (2)

U.Amiano-Albeniz (Tolosa 2) vs Etxeberria-Olaiz (Oiarpe 1)

 

B taldea

20-09-18 Lazkao 18:00 (2)

Zubizarreta-Telleria (Lapke 1) vs A.Egiguren-Labaka (Ilunpe 1)

20-09-19 Tolosa 10:30 (3)

Amundarain-Iztueta (Tolosa 3) vs Azkargorta-Alkantara (Eibar)

 

C taldea

20-09-19 Hernani 16:00 (1)

Uitzi-Etxarri (Hernani 1) vs Olano-Astigarraga (Murumendi)

20-09-19 Añorga 17:00 (3)

Olaizola-Orbegozo (Añorga) vs Lizeaga-Lizeaga (Mundarro)

 

D taldea 

20-09-18 Lazkao 18:00 (3)

Naldaiz-Ituarte (Lapke 3) vs Jara-Insausti (Hernani 2)

20-09-18 Alegi 18:30 (1)

Altuna-Uzkudun (Intxurre) vs I.Egiguren-Elosegi (Ilunpe 2)

 

Bigarren maila 

A taldea

20-09-18 Aretxabaleta 19:00 (1)

?? (Aretxabaleta 1) vs Zapirain-Sorondo (Alde Zaharra)

20-09-18 Beasain (19:30)

Usabiaga-Narraspe (Murumendi) vs Zumalde-Gil (Bergara)

 

B taldea

20-09-18 Oñati 19:00 (3)

Etxegarai-Regueiro (Aloña Mendi) vs Garrido-Kerejeta (Lapke)

20-09-18 Tolosa 19:00 (1)

Saralegi-Aramendi (Tolosa 3) vs ?? (Aretxabaleta 2)

20-09-19 Billabona 12:15 (2)

Aranburu-Jauregi (Behar Zana) vs Arruti-U.Iriarte (Oiarpe)

 

C taldea

20-09-18 Astigarraga 19:30 (1)

Saralegi-Urdangarin (Mundarro) vs Aburuza-Aranburu (Behar Zana 2)

20-09-19 Aizarnazabal 10:00 

Sasian-Larrañaga (Zestoa/Abantzu) vs ?? (Gailurrerantz)