Sailkatu gabea

Gipuzkoako txapelketarako bikoteak (Jubenilak/Nagusiak)



gipuzkoa txapelketa bikoteak 2020

Asteburu honetan hasiko da Gipuzkoako txapelketa eta bikote hauek izango dira beraien taldeak ordezkatuko dituztenak gazte eta nagusien mailan:

NAGUSIAK

Ohorezko Maila

A Taldea

  • Pagazpe: Santxo-Urruzola
  • Tolosa: Elola/Labaka-Telletxea
  • Lapke: Senar-Quina
  • Ilunpe 1: U.Alberdi-Salegi

B Taldea

  • Intxurre: J.Alberdi-Irazustabarrena
  • Tartaloetxe: Azketa-A.Elizegi
  • Hernani: Arrieta/Ojuel-Lizeaga
  • Ilunpe 2: Apezetxea-Uzkudun

Lehen maila

A Taldea

  • Añorga: Orbegozo-Oliden
  • Orio: Lertxundi-Aranalde
  • Lapke 2: Larrañaga-Erle
  • Hernani: Urkizu-Labaka
  • Azkoita: Oteiza-Unanue-J.Juaristi
  • Zazpi Iturri: A.Altuna-Aizpuru
  • Tolosa: I.Egiguren-M.Etxeberria
  • Tolosa 2: I.Amiano-Sudupe

B Taldea: 

  • Oiarpe: A.Ugalde/I.Ugalde-Ugalde
  • Lapke 1: Ruiz de Larramendi-J.Etxeberria/M.Garmendia-Azkarraga
  • Soraluze: Mendizabal/Atxotegi/Murua-Bolinaga/Balerdi
  • Behar Zana 1:Lizaso-Esnaola
  • Behar Zana 2: Urbieta II-Artzai
  • Mundarro: Loidi/Exposito-Santxez
  • Eple: Urmeneta-Aranguren
  • Bergara: Etxaniz-Gartzia

Bigarren maila

A taldea: 

  • Gazteleku 1: J.Eskudero-I.Elizegi/Usandizaga
  • Gazteleku 2: U.Artola-Mujika/Eguskiza
  • Mundarro: Mujika-Gurutzealde
  • Oiarpe: Barandiaran-E.Etxeberria
  • Abantzu (Zestoa): Gelis/Odriozola-Salegi
  • Eple: Aranburu-Odriozola
  • Lapke: Eguren-A.Garmendia
  • Gure Txeru: Aristi-Zenekorta

B Taldea: 

  • Intxurre: I.Zubeldia-Aizpitarte
  • Gazteleku 3: Etxezarreta-Arrate
  • Zazpi Iturri: Zabala-Beloki
  • Intza: Artetxe-Elola
  • Tartaloetxe: Matxinandiarena-Galdos/Ibañez
  • Legazpi: Ibarguren-Agirre
  • Azkoitia: Aranbarri-A.Juaristi-Zendoia
  • Tolosa: Goikoetxea-Ugartemendia

Hirugarren maila:

A taldea: 

  • Zumaia: Iriondo-Etxabe
  • Tolosa 3: Ezenarro-Lopetegi
  • Aretxabaleta:
  • Eple 2: Fernandes-Zapirain
  • Hernani 1: Salaberria-Ortiz de Urbina
  • Aloña Mendi: Perez-Tatiegi

B taldea: 

  • Oiarpe 2: Etxabe-Zalakain
  • Bergara 1: Bergara-Rezusta
  • Lapke 1: Otxoa-Uranga
  • Intxurre 2: Oiarbide-Murua
  • Legazpi: Martin-Telleria
  • Abantzu (Zestoa): Olaizola-Alonso

C taldea: 

  • Oiarpe 1: Aranburu-T.Bergara
  • Lapke 3: Izeta-Olano
  • Eibar 2: Zubizarreta-Agirresarobe
  • Intxurre 1: Altuna-Zabala
  • Beloki 2: Egiburu-Agirre
  • Gure Txeru: Eizagirre-Olaskoaga

D taldea: 

  • Alde Zaharra 2: De la Torre-Atxa
  • Izurun: Osoro-De Paz
  • Bergara 2: M.Etxezarreta-Iñarra
  • Tolosa 1: Garaiburu-K.Esnaola
  • Ataun 1: Mendizabal-Goikoetxea
  • Azkoitia 2: Azkoitia-Iruretagoiena

E taldea: 

  • Hernani 2: Arizmendi-Altuna/Lasa
  • Otsabio (Lizartza): Zalakain-Goikoetxeaundia
  • Lagunak (Elgoibar): Txurruka-Idigoras
  • Azkoitia 1: Oteiza-Azkoitia
  • Eple 1: Taberna-Mitxelena

F taldea: 

  • Gazteleku: Setien-Uria
  • Alde Zaharra 1: Gabirondo-Huegun
  • Eibar 1: Narvaiza-Conde
  • Tolosa 2: Otaño-Elola/Zinkunegi
  • Beloki 1: Viana-Viana/Izagirre
  • Ataun 2: Baztarrika-Loidi
JUBENILAK: 

Lehen Maila

A taldea: 

  • Gazteleku: Arrillaga-Beloki
  • Aloña Mendi: Garitano-Loiti
  • Tolosa 2: U.Amiano-Albeniz
  • Oiarpe 1: Etxeberria-Olaiz
  • Behar Zana: Olasagasti-Izagirre

B taldea: 

  • Tolosa 3: Amundarain-Iztueta
  • Eibar: Azkargorta-Alkantara
  • Lapke 1: Zubizarreta-Telleria
  • Ilunpe 1: A.Egiguren-Labaka
  • Oiarpe 2: Mitxelena/Aburuza-E.Iriarte

C taldea: 

  • Añorga: Olaizola-Orbegozo
  • Mundarro: Lizeaga-Lizeaga
  • Lapke 2: Irribarria-Garcia
  • Murumendi: Olano-Astigarraga
  • Hernani 1: Oiartzabal/Uitzi-Etxarri

D taldea: 

  • Intxurre: Altuna-Uzkudun
  • Ilunpe 2: I.Egiguren-Elosegi
  • Hernani 2: Apaolaza/Jara-Insausti
  • Tolosa 1: Perurena-Elola
  • Lapke 3: Naldaiz-Ituarte

Bigarren maila

A taldea: 

  • Alde Zaharra: Zapirain/Zubillaga-Sorondo
  • Bergara: Zumalde-Gil
  • Aretxabaleta 1:
  • Murumendi: Usabiaga-Narraspe
  • Hernani: Arluziaga-Laboa

B taldea: 

  • Behar Zana 1: Aranburu-Iraola/Jauregi
  • Oiarpe: Arruti-U.Iriarte
  • Aloña Mendi: Etxegarai-Regueiro
  • Lapke: Garrido-Kerejeta
  • Aretxabaleta 2:
  • Tolosa 3: Saralegi-Aramendi

C taldea: 

  • Mundarro: Urdangarin-Saralegi
  • Behar Zana 2: Aburuza-Aranburu
  • Tolosa 1: Iraeta-Gabirondo
  • Gailurrerantz:
  • Abantzu (Zestoa): Sasiain/Eizagirre-Larrañaga